Стильна статуетка (фігурка) Стоматолога зі щелепою RV-177. Виготовлена з полістоуну. Колекція ART East.
Висота: 24 см
Виробник: WARREN STRATFORD
Фігурки професії людей — стильний і оригінальний подарунок зі смаком, кожному приємно отримати не просто чашечку, а що то пов'язано саме з ним. Серед серії статуеток Професії та Хоббі людей найпопулярнішими є фігурки стоматологів, цих чудових лікарів, без яких нам ніяк не обійтися.
В асортименті нашого інтернет-магазину подарунків і сувенірів статуетки стоматологів різних виробників. У нас можна вибрати й купити фігурку стоматолога голландської фірми Profisti.Parastone, всесвітньо визнаного виробника WARREN STRATFORD, а також фігурки українського виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Тематика виробу | Професії |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | Warren Stratford |
| Вага виробу | 800 г |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



