Стильна статуетка (фігурка) Стоматолога зі щелепою RV-278. Виготовлена з полістоуну. Колекція ART East.
Висота: 13 см
Матеріал: полістоун

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Тематика виробу | Професії |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | Warren Stratford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



