Подарунковий набір Коти (набір банок + блюдо для запікання)
Розміри: 30 х 18 х 6 см, 450 мл
Матеріал: кераміка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Прямокутна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴








