Салатник Різдвяний 23 см 985-168
Характеристики
| Бренд | Lefard |
|---|---|
| Країна бренду | Китай |
| Матеріал | Фарфор |
| Розміри | 23 х 7 см |
| Колекція | Різдвяна насолода |
Колекція новорічного посуду 2023-2024 Різдвяна випущена в обмеженому тиражі.
Ця колекція - це поєднання вишуканості та стилю. Такий новорічний посуд буде прикрасою святкового столу не один рік.
Тарілки та салатники з новорічної колекції виготовлені з фарфору, їх можна сміливо купувати на подарунок.
Рекомендується лише ручне миття!
ПОДИВИТИСЯ ВСЮ КОЛЕКЦІЮ НОВОРІЧНОГО ПОСУДУ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefard |
| Тип тарелки | Пиала |
| Форма | Фигурная |
| Материал | Фарфор |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 814 ₴







